Pokoje

 

Fotky a popis pokojů

Vždy se snažíme fotky pravidelně aktualizovat tak, aby odpovídaly realitě.

Foto pokojů


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zázemí pro Vás přímo u chaty


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Popis pokojů

Chalupa Oldřiška se nachází v Jeseníkách v malebné horské vesničce Štědrákova Lhota. Chata je provozována celoročně a pro tyto účely je i vybavena.

Chata je situována jižním směrem, slunce na bazén, zahradu a chatu svítí až do večera.

Parkoviště máme 20 m vedle chaty, zde je kapacita asi 10 vozidel. Parkoviště je střeženo kamerovým systémem se záznamem. Na příjezdové cestě k objektu je zakázáno parkování vozidel. 

Objekt stojí přímo u lesa (20m). Možnost sbírání hřibů a nebo dříví do ohniště či grilu. Les je náš, tak se nemusíte bát, že by Vás z něho někdo vyhnal.

Vstup do objektu je přes verandu, kterou se dostanete do krásné původní klenbové chodby s kamennými zdmi z roku 1892.

Souhrn : 1 x obytná místnost + kuchyň, 6 x ložnice, 4 x WC, 2 x koupelna, místnost na potraviny, herna, dětský koutek a spoustu dalšího zázemí.

V přízemí chaty:

je dětský koutek, pro ty nejmenší návštěvníky.

1 x pokoj (3x lůžko) - Ložnice je díky své poloze vhodná i pro tělesně postižené, s menší pomocí i pro vozíčkáře. Vstupní dveře z chodby do ložnice jsou díky klenbě na chodbě snížené.

2 x samostatné WC,

1x koupelna s rohovou vanou 150x150 cm, umyvadlo se zrcadlem, sprchový kout, pračka (5kg prádla, prací prášek si vezměte svůj), 1x WC

Nalevé straně chodby jsou dveře do obytné místnosti, kde je v pravé části situována prostorná kuchyň, která je stylovým barem rozdělena na dvě části, v druhé polovině je jídelna. Bar je nasvícen bodovými světly, v noci při nasvícení vzbuzuje romantickou atmosféru. Kuchyň je vybavená myčkou nádobí ( tablety neposkytujeme), sklokeramickou varnou deskou s horkovzdušnou troubou a příslušenstvím, dvou plotýnkovým sklokeramickým vařičem ( pro případ, kdyby sporák nestačil ;),  mikrovlnou troubou, fritézou, lednicí s mrazákem, výrobník sodastream ( k dispozici jsou dvě láhve), pákové espresso na mletou kávu. V kuchyni je veškeré potřebné nádobí včetně velkých hrnců pro přípravu společných jídel.  Z kuchyně jsou dveře do "špajzky" ( místnost o rozměru 2x3 m s regály pro umístění potravin), "Špajzka" - celoročně chladná místnost určená pro uskladnění potravin - i v létě je zde podstatně chladněji, než v dalších místnostech. Zde je druhá lednice s mrazákem.

Obytná místnost je vybavena dvěma gauči, televizí, DVD domácím kinem, krbem na dřevo s rozvodem vzduchu do prvního patra.

Do prvního patra vede bezpečné schodiště v zadní části chodby.

V prvním patře je umístěno :

(První patro je protkáno původní 130 let starou trámovou střešní konstrukcí, která dává celé chalupě nádech starých dobrých časů. Potřebujete si odpočinout - zde je to pravé místo )

1 x koupelna : WC, umyvadlo, sprchový kout.

5 x pokoj ( 4 - 4 - 4 - 5 - 5 lůžek), pokoje jsou vybavené skříněmi nebo policemi pro uložení Vašich věcí, postele v pokojích se sendvičovými matracemi jsou velice pohodlné. 

Svislá okna v pokojích jsou opatřena žaluziemi i sítěmi proti hmyzu, které v letních měsících zaručí Váš spokojený spánek za klokotu nedaleko protékajícího horského potůčku a šumu lesa za chalupou.

1 x herna : POOL BILLIARD (kulečník s kvalitní břidlicovou deskou), AIR HOCKEY - profi ( dva ventilátory, elektronické počítadlo), PROFI STOLNÍ FOTBAL, ŠIPKY pro 16 hráčů

V létě přilehlá, pravidelně sečená ( cca 1x týdně ) zahrada o výměře 1500m2 je osazená trampolínou, 2x houpačky, pískoviště, překlápěcí houpačka pro dvě děti, kolotoč pro děti, kuželky, hřiště, ohniště s grilem (zdarma), posezení atd. viz foto. Kolem zahrady protéká zmiňovaný horský potůček (zcela bezpečný) s názvem Pstruhovec, zahrada je od potoku, z důvodu bezpečnosti, oddělena plotem, jak je vidno ve fotogalerii. Jak názvem napovídá je plný pstruhů, které můžete při zachování klidu pozorovat. Přímo za chalupou je les, kde je možné si nasbírat zdarma dřevo na ohniště a do krbu, nebo v houbařské sezóně nelézt hřiby. Pilku a sekyru Vám zapůjčíme. V zimě Vám dřevo do krbu poskytneme - 1 zelená bedýnky na týden/víkend (další v případě zájmu dle ceníku).

Vytápění objektu - centrální. Celé přízemí má podlahové teplovodní vytápění je v ceně.

Voda - vlastní studna - pitná voda.

Wi-fi připojení k internetu - ZDARMA

Povlečení a osušky - jsou k dispozici na chatě ( každý platící návštěvník = povlečení komplet + 1 x osuška)

U chaty je možné také využít :

- vířivku pro 7 osob

- multifunkční hřiště s umělým travním povrchem vhodným pro všechny sporty včetně tenisu či bajketbalu.

finskou saunu

- Zastřešený bazén 3 x 7,2 x 1,5 m s možností přihřívání, s regulovatelným protiproudem a mořskou slanou vodou, která má velice příznivé léčebné účinky pro vaši kůži a při kombinaci s protiproudem, je tento bazén ideální pro Vaši letní rehabilitaci. K dezinfekci a údržbě bazénové vody nepoužíváme žádnou chemii !!! ( mořská sůl je dovezená z odsolovacích jezer z pobřeží Chorvatska nebo Itálie) MOŽNOST OBJEDNÁNÍ VYTÁPĚNÍ - DLE CENÍKU

- venkovní vířivku pro 7 osob s audiem a led terapií.

velké ruské kuželky

- gril, zahradní ohniště, velkou trampolínu, houpačky a další

- hernu a další

- uzamykatelnou úschovnu kol a lyží o rozměru 2,5x1,9m

TIPY NA VÝLET : >>> ZDE <<<

UDĚLÁME VŠE PRO VAŠI POHODOVOU DOVOLENOU......

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

--- infopanel ----

+420 725 433 434

info@chataoldriska.cz

facebook

Aktuálně

 • Bazén v provozu

  6.5.2021

  Od dnešního dne je bazén u chaty v provozu. V případě zájmu o přihřátí nás kontaktujte pár dní před Vaším pobytem.

 • Multifunkční hřiště u chaty

  2.5.2021

  Multifunkční hřiště u chaty je pouze pro hosty naší chaty. To Vám zaručuje nerušené sportovní zážitky po celou dobu Vašeho pobytu. 

 • Kotlíkové guláše

  8.2.2021

  Chcete si u nás uvařit kotlíkový guláš? Není nic jednoduššího. Zdarma Vám půjčíme trojnožku, velkou vařečku a kotlík. Máme dva, nerozový 10l a smaltovaný 16l, který jistě zasytí celé Vaše osazenstvo chaty.