Rezervace vířivky

Jméno a příjmení :
Telefonní kontakt (NE vodafon):
email : na tento bude rezervace potvrzená:
Datum :
Hodina od - do (max. 3 hodiny)
Vířivku je nutné si rezervovat min. 24 hodin předem. Provoz vířivky je v době od 10:00 do 21:00 hodin (mimo tuto dobu jen po předchozí dohodě). Max. doba provozu na jedno objednání 3 hodiny. Na požadovanou hodinu a den bude vířivka připravená. Po ukončení pobytu ve vířivce bude tato dezinfikována a zkontrolována. Za její stav a pohyb osob v ní odpovídá ten, co ji objednal. Pronájem za využití vířivky je 600.-Kč/objednávka - max. 3 hodiny. Opakované objednání vířivky v rámci jednoho pobytu (druhá a další objednávka) 200-400.-Kč za objednávku - opět max. 3 hodiny. Cena dle znečištění vody ve vířivce. Do vířivky je zakázáno vnášet skleněné materiály, potraviny, nápoje. Zákaz používaní vonných olejů a dalších přísad - možné zničení technologie vířivky. Před vstupem do vířivky je povinnost se osprchovat a udržovat v ní čistotu. V případě, že bude vířivka znečištěná, další rezervace nebude akceptována. Rezervace je platná až poté, co vám si do uvedeného emailu potvrdíme a přijde nám potvrzení o přečtení.
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a dvacetjedna 
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

AKCE

K týdením pobytům v termínech od 5.1 do 1.2.2020 máte možnost využít saunu opakovaně ZDARMA a k tomu 1 x vířivku na 3 hodiny také ZDARMA!!!

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

--- infopanel ----

+420 725 433 434

info@chataoldriska.cz

facebook

Aktuálně

 • AKCE - LEDEN 2020

  3.10.2019

  U týdením pobytům v termínech od 5.1 do 1.2.2020 máte možnost využít saunu opakovaně ZDARMA a k tomu 1 x vířivku na 3 hodiny také ZDARMA!!!

 • LEDOVÁ PLOCHA NA BRUSLENÍ

  16.9.2019

  za příznivých povětrnostních podmínek bude na multifunkčním hřišti u chaty v zimě - LEDOVÁ PLOCHA na bruslení s osvětlením.

 • Multifunkční hřiště u chaty

  1.7.2019

  Naše soukromé hřiště u chaty Oldřiška je pouze pro hosty této chaty. Pronájem samotného hřiště není možný.