Rezervace vířivky

Jméno a příjmení :
Telefonní kontakt (NE vodafon):
email : na tento bude rezervace potvrzená:
Datum :
Hodina od - do (max. 3 hodiny)
Vířivku je nutné si rezervovat min. 24 hodin předem. Provoz vířivky je v době od 10:00 do 21:00 hodin (mimo tuto dobu jen po předchozí dohodě). Max. doba provozu na jedno objednání 3 hodiny. Na požadovanou hodinu a den bude vířivka připravená. Po ukončení pobytu ve vířivce bude tato dezinfikována a zkontrolována. Za její stav a pohyb osob v ní odpovídá ten, co ji objednal. Pronájem za využití vířivky je 600.-Kč/objednávka - max. 3 hodiny. Opakované objednání vířivky v rámci jednoho pobytu (druhá a další objednávka) 200-400.-Kč za objednávku - opět max. 3 hodiny. Cena dle znečištění vody ve vířivce. Do vířivky je zakázáno vnášet skleněné materiály, potraviny, nápoje. Zákaz používaní vonných olejů a dalších přísad - možné zničení technologie vířivky. Před vstupem do vířivky je povinnost se osprchovat a udržovat v ní čistotu. V případě, že bude vířivka znečištěná, další rezervace nebude akceptována. Rezervace je platná až poté, co vám si do uvedeného emailu potvrdíme a přijde nám potvrzení o přečtení.
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osmnáct a deset 
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

--- infopanel ----

+420 725 433 434

info@chataoldriska.cz

facebook

Aktuálně

 • Nová vířivka

  15.2.2019

  U chaty je pro Vás nově dispozici vířivka pro sedm osob. Vířivka s teplotou až 39°C, masážními tryskami, blowerem a pohledem do zahrady Vás krásně naladí a namasíruje tělo. Vířivku je třeba objednat min. 1 den předem. Rezervace vířivky >>>ZDE<<<

 • Zapůjčení pivního chlazení

  20.1.2019

  Od 21.1.2019 máte nově možnost si zapůjčit pivní chlazení s dvěma kohouty.

 • Hřiště u chaty Oldřiška

  9.8.2018

  Hřiště u chaty Oldřiška je pouze pro hosty této chaty. Pronájem hřiště cizím osobám není možný.