Rezervace sauny

Jméno a příjmení :
Datum :
Čas rezervace (max. 3 hodiny) :
kontaktní telefon ( ne vodafon) :
email ( na tento bude odesláno potvrzení rezervace) :
Rezervovat saunu je třeba minimálně 1 den předem. Provoz sauny je v době od 10:00 do 21:00 hodin (mimo tuto dobu po předchozí dohodě), max. doba provozu na jedno objednání 3 hodiny. Bez rezervace není možné saunu používat. Po rezervaci Vám saunu nachystáme na požadovanou hodinu a po skončení saunování bude provedena její kontrola. Cena za pronájem sauny 300.-Kč / objednávka - max. 3 hodiny.
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a osmnáct 
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

--- infopanel ----

+420 725 433 434

info@chataoldriska.cz

facebook

Aktuálně

 • LEDOVÁ PLOCHA NA BRUSLENÍ

  16.9.2019

  za příznivých povětrnostních podmínek bude na multifunkčním hřišti u chaty v zimě - LEDOVÁ PLOCHA na bruslení s osvětlením.

 • OZNÁMENÍ

  3.8.2019

  Od 30.9.2019 asi do půlky listopadu 2019 bude probíhat výstavba (rozšíření) společenské místnosti, kdy stávající společenská místnost bude přeměněna na kuchyň s jídelnou o kapacitě 25 míst u stolu a nově přibude odpočinková místnost s televizí a gauči pro relax. Obě místnosti budou propojené širokým průchodem a budou na sebe navazovat, přičemž budou tvořit dojem jedné velké místnosti. Bude to moc fajn ;)

 • Multifunkční hřiště u chaty

  1.7.2019

  Naše soukromé hřiště u chaty Oldřiška je pouze pro hosty této chaty. Pronájem samotného hřiště není možný.